BZX84C18T-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C18T-7-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX84C18T-7-F
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 18V 150MW SOT523
Duomenų lapai: BZX84C18T-7-F.pdf
  • Pranešimas
BZX84C18T-7-F specifikacijos
Dalies numeris BZX84C18T-7-F Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 18V 150MW SOT523 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 972520 pcs Duomenų lapas BZX84C18T-7-F.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 18V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±6% Tiekėjo prietaisų paketas SOT-523
Serija - Maitinimas - maks 150mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SOT-523
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 45 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 18V 150mW ±6% Surface Mount SOT-523 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100nA @ 12.6V
Bazinės dalies numeris BZX84C18
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BZX84C18LT1G
BZX84C18LT1G
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ZENER 18V 225MW SOT23-3
Sandelyje: 1954201 pcs
parsisiųsti: BZX84C18LT1G.pdf
RFQ
BZX84C18W-7
BZX84C18W-7
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: DIODE ZENER 18V 200MW SOT323
Sandelyje: 5591 pcs
parsisiųsti: BZX84C18W-7.pdf
RFQ
BZX84C18_D87Z
BZX84C18_D87Z
apibūdinimas: DIODE ZENER 18V 350MW SOT23-3