BZX84C15TA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C15TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX84C15TA
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 15V 350MW SOT23-3
Duomenų lapai: BZX84C15TA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
BZX84C15TA specifikacijos
Dalies numeris BZX84C15TA Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 15V 350MW SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4220 pcs Duomenų lapas BZX84C15TA.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 15V Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3 Serija -
Maitinimas - maks 350mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Kiti vardai BZX84C15ZXTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount
Varža (max) (zzt) 30 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 15V 350mW ±5% Surface Mount SOT-23-3
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 50nA @ 10V Bazinės dalies numeris BZX84C15