BZX84C15-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C15-7-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX84C15-7-F
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 15V 300MW SOT23-3
Duomenų lapai: BZX84C15-7-F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BZX84C15-7-F specifikacijos
Dalies numeris BZX84C15-7-F Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 15V 300MW SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1361464 pcs Duomenų lapas BZX84C15-7-F.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 15V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±6% Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3
Serija - Maitinimas - maks 300mW
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Kiti vardai BZX84C15-FDIDKR Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 30 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 15V 300mW ±6% Surface Mount SOT-23-3 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100nA @ 10.5V
Bazinės dalies numeris BZX84C15
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BZX84C15-E3-18
BZX84C15-E3-18
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: DIODE ZENER 15V 300MW SOT23-3
Sandelyje: 1680354 pcs
parsisiųsti: BZX84C15-E3-18.pdf
RFQ
BZX84C15-HE3-18
BZX84C15-HE3-18
Sandelyje: 2469106 pcs
parsisiųsti: BZX84C15-HE3-18.pdf
RFQ
BZX84C15 TR
BZX84C15 TR
Gamintojai: Central Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ZENER 15V 350MW SOT23
parsisiųsti: BZX84C15 TR.pdf
BZX84C15-G3-08
BZX84C15-G3-08
parsisiųsti: BZX84C15-G3-08.pdf
BZX84C15-E3-08
BZX84C15-E3-08
apibūdinimas: DIODE ZENER 15V 300MW SOT23
parsisiųsti: BZX84C15-E3-08.pdf
BZX84C15
BZX84C15
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ZENER 15V 350MW SOT23-3
parsisiųsti: BZX84C15.pdf
BZX84C15-HE3-08
BZX84C15-HE3-08
parsisiųsti: BZX84C15-HE3-08.pdf
BZX84C15 RFG
BZX84C15 RFG
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
parsisiųsti: BZX84C15 RFG.pdf
BZX84C13_D87Z
BZX84C13_D87Z
apibūdinimas: DIODE ZENER 13V 350MW SOT23-3
parsisiųsti: BZX84C13_D87Z.pdf
BZX84C15 BK
BZX84C15 BK
apibūdinimas: DIODE ZENER 15V 500MW SOT23-3
parsisiųsti: BZX84C15 BK.pdf
BZX84C15-7
BZX84C15-7
Gamintojai: Diodes Incorporated
parsisiųsti: BZX84C15-7.pdf
BZX84C15-G3-18
BZX84C15-G3-18
parsisiųsti: BZX84C15-G3-18.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus