BZX84C13W-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C13W-7-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX84C13W-7-F
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 13V 200MW SOT323
Duomenų lapai: BZX84C13W-7-F.pdf
  • Pranešimas
BZX84C13W-7-F specifikacijos
Dalies numeris BZX84C13W-7-F Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 13V 200MW SOT323 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1339514 pcs Duomenų lapas BZX84C13W-7-F.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 13V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±6% Tiekėjo prietaisų paketas SOT-323
Serija - Maitinimas - maks 200mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SC-70, SOT-323
Kiti vardai BZX84C13W7F Darbinė temperatūra -65°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža (max) (zzt) 30 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 13V 200mW ±6% Surface Mount SOT-323
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100nA @ 8V Bazinės dalies numeris BZX84C13