BZX84C12-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C12-7-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX84C12-7-F
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 12V 300MW SOT23-3
Duomenų lapai: BZX84C12-7-F.pdf
  • Pranešimas
BZX84C12-7-F specifikacijos
Dalies numeris BZX84C12-7-F Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 12V 300MW SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3002816 pcs Duomenų lapas BZX84C12-7-F.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 12V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3
Serija - Maitinimas - maks 300mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Kiti vardai BZX84C12-FDITR
BZX84C127F
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 25 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 12V 300mW ±5% Surface Mount SOT-23-3 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100nA @ 8V
Bazinės dalies numeris BZX84C12
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BZX84C11_D87Z
BZX84C11_D87Z
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ZENER 11V 350MW SOT23-3
Sandelyje: 5815 pcs
parsisiųsti: BZX84C11_D87Z.pdf
RFQ
BZX84C12-E3-18
BZX84C12-E3-18
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: DIODE ZENER 12V 300MW SOT23-3
Sandelyje: 2089798 pcs
parsisiųsti: BZX84C12-E3-18.pdf
RFQ
BZX84C12-G3-08
BZX84C12-G3-08
parsisiųsti: BZX84C12-G3-08.pdf
BZX84C12-7
BZX84C12-7
Gamintojai: Diodes Incorporated
parsisiųsti: BZX84C12-7.pdf
BZX84C12-E3-08
BZX84C12-E3-08
parsisiųsti: BZX84C12-E3-08.pdf
BZX84C12
BZX84C12
apibūdinimas: DIODE ZENER 12V 350MW SOT23-3
parsisiųsti: BZX84C12.pdf
BZX84C12 RFG
BZX84C12 RFG
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE ZENER 12V 300MW SOT23
parsisiųsti: BZX84C12 RFG.pdf
BZX84C12 TR
BZX84C12 TR
Gamintojai: Central Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ZENER 12V 350MW SOT23