BZX84C10T-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C10T-7-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX84C10T-7-F
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 10V 150MW SOT523
Duomenų lapai: BZX84C10T-7-F.pdf
  • Pranešimas
BZX84C10T-7-F specifikacijos
Dalies numeris BZX84C10T-7-F Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 10V 150MW SOT523 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1398685 pcs Duomenų lapas BZX84C10T-7-F.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 10V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±6% Tiekėjo prietaisų paketas SOT-523
Serija - Maitinimas - maks 150mW