BZX84B18-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84B18-7-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX84B18-7-F
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 18V 300MW SOT23
Duomenų lapai: BZX84B18-7-F.pdf
  • Pranešimas
BZX84B18-7-F specifikacijos
Dalies numeris BZX84B18-7-F Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 18V 300MW SOT23 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3362192 pcs Duomenų lapas BZX84B18-7-F.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 18V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±2% Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23
Serija - Maitinimas - maks 300mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Kiti vardai BZX84B18-FDITR
BZX84B187F
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Varža (max) (zzt) 45 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 18V 300mW ±2% Surface Mount SOT-23
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100nA @ 12.6V Bazinės dalies numeris BZX84B18