BZT52C9V1LP-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52C9V1LP-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZT52C9V1LP-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 9.1V 250MW 2DFN
Duomenų lapai: BZT52C9V1LP-7.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BZT52C9V1LP-7 specifikacijos
Dalies numeris BZT52C9V1LP-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 9.1V 250MW 2DFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 499596 pcs Duomenų lapas BZT52C9V1LP-7.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 9.1V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±6% Tiekėjo prietaisų paketas X1-DFN1006-2
Serija - Maitinimas - maks 250mW
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė 0402 (1006 Metric)
Kiti vardai BZT52C9V1LP7
BZT52C9V1LPDIDKR
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Varža (max) (zzt) 15 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 9.1V 250mW ±6% Surface Mount X1-DFN1006-2
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 500nA @ 6V Bazinės dalies numeris BZT52C9V1