BZT52C7V5LP-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZT52C7V5LP-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 7.5V 250MW 2DFN
Duomenų lapai: BZT52C7V5LP-7.pdf
  • Pranešimas
BZT52C7V5LP-7 specifikacijos
Dalies numeris BZT52C7V5LP-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 7.5V 250MW 2DFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 723514 pcs Duomenų lapas BZT52C7V5LP-7.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 7.5V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±6% Tiekėjo prietaisų paketas SOD-123
Serija - Maitinimas - maks 250mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SOD-123
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 15 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 7.5V 250mW ±6% Surface Mount SOD-123 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1µA @ 5V