BZT52C6V2-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52C6V2-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZT52C6V2-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 6.2V 500MW SOD123
Duomenų lapai: BZT52C6V2-7.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
BZT52C6V2-7 specifikacijos
Dalies numeris BZT52C6V2-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 6.2V 500MW SOD123 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5460 pcs Duomenų lapas BZT52C6V2-7.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 6.2V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±6% Tiekėjo prietaisų paketas SOD-123
Serija - Maitinimas - maks 500mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SOD-123
Kiti vardai BZT52C6V2-7DITR Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Varža (max) (zzt) 10 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 6.2V 500mW ±6% Surface Mount SOD-123 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 3µA @ 4V
Bazinės dalies numeris BZT52C6V2
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BZT52C6V2-G RHG
BZT52C6V2-G RHG
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE ZENER 6.2V 350MW SOD123
Sandelyje: 1633933 pcs
parsisiųsti: BZT52C6V2-G RHG.pdf
RFQ
BZT52C6V2 RHG
BZT52C6V2 RHG
apibūdinimas: DIODE ZENER 6.2V 500MW SOD123F
Sandelyje: 2948222 pcs
parsisiųsti: BZT52C6V2 RHG.pdf
RFQ
BZT52C68K RKG
BZT52C68K RKG
apibūdinimas: DIODE ZENER 68V 200MW SOD523F
parsisiųsti: BZT52C68K RKG.pdf
BZT52C6V2-7-F
BZT52C6V2-7-F
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: DIODE ZENER 6.2V 500MW SOD123