BZT52C5V6LP-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52C5V6LP-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZT52C5V6LP-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 5.6V 250MW 2DFN
Duomenų lapai: BZT52C5V6LP-7.pdf
  • Pranešimas
BZT52C5V6LP-7 specifikacijos
Dalies numeris BZT52C5V6LP-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 5.6V 250MW 2DFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1026984 pcs Duomenų lapas BZT52C5V6LP-7.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 5.6V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA