BZT52C51-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52C51-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZT52C51-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 51V 410MW SOD123
Duomenų lapai: BZT52C51-7.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
BZT52C51-7 specifikacijos
Dalies numeris BZT52C51-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 51V 410MW SOD123 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4792 pcs Duomenų lapas BZT52C51-7.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 51V Tolerancija ±6%
Tiekėjo prietaisų paketas SOD-123 Serija -
Maitinimas - maks 410mW Pakuotė Cut Tape (CT)