BZT52C43-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52C43-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZT52C43-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 43V 410MW SOD123
Duomenų lapai: BZT52C43-13.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
BZT52C43-13 specifikacijos
Dalies numeris BZT52C43-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 43V 410MW SOD123 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 900390 pcs Duomenų lapas BZT52C43-13.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 43V Tolerancija ±7%
Tiekėjo prietaisų paketas SOD-123 Serija -
Maitinimas - maks 410mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SOD-123 Kiti vardai BZT52C4313
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Varža (max) (zzt) 100 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 43V 410mW ±7% Surface Mount SOD-123 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100nA @ 32V