BZT52C3V6LP-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52C3V6LP-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZT52C3V6LP-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 3.6V 250MW 2DFN
Duomenų lapai: BZT52C3V6LP-7.pdf
  • Pranešimas
BZT52C3V6LP-7 specifikacijos
Dalies numeris BZT52C3V6LP-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 3.6V 250MW 2DFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1054018 pcs Duomenų lapas BZT52C3V6LP-7.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 3.6V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±6% Tiekėjo prietaisų paketas X1-DFN1006-2
Serija - Maitinimas - maks 250mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0402 (1006 Metric)
Kiti vardai BZT52C3V6LP7
BZT52C3V6LPDITR
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 90 Ohms