BZT52C36T-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZT52C36T-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas ZENER DIODE SOD523 T&R 3K
Duomenų lapai: BZT52C36T-7.pdf
  • Pranešimas
BZT52C36T-7 specifikacijos
Dalies numeris BZT52C36T-7 Gamintojas Diodes Incorporated
Galimas kiekis 1332296 pcs Duomenų lapas BZT52C36T-7.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 36V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±5.56% Tiekėjo prietaisų paketas SOD-523
Serija Automotive, AEC-Q101 Maitinimas - maks 300mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SC-79, SOD-523
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Varža (max) (zzt) 90 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 36V 300mW ±5.56% Surface Mount SOD-523
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100nA @ 25.2V