BZT52C33-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52C33-7-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZT52C33-7-F
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 33V 500MW SOD123
Duomenų lapai: BZT52C33-7-F.pdf
  • Pranešimas
BZT52C33-7-F specifikacijos
Dalies numeris BZT52C33-7-F Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 33V 500MW SOD123 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3082749 pcs Duomenų lapas BZT52C33-7-F.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 33V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±6% Tiekėjo prietaisų paketas SOD-123
Serija - Maitinimas - maks 500mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SOD-123
Kiti vardai BZT52C33-7-FDITR
BZT52C33-7-FDITR-ND
BZT52C33-FDITR
BZT52C337F
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 80 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 33V 500mW ±6% Surface Mount SOD-123 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100nA @ 23.1V
Bazinės dalies numeris BZT52C33
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BZT52C33 RHG
BZT52C33 RHG
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE ZENER 33V 500MW SOD123F
Sandelyje: 1616197 pcs
parsisiųsti: BZT52C33 RHG.pdf
RFQ
BZT52C33-7
BZT52C33-7
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: DIODE ZENER 33V 500MW SOD123