BZT52C30S-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52C30S-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZT52C30S-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 30V 200MW SOD323
Duomenų lapai: BZT52C30S-7.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BZT52C30S-7 specifikacijos
Dalies numeris BZT52C30S-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 30V 200MW SOD323 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 336908 pcs Duomenų lapas BZT52C30S-7.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 30V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±7% Tiekėjo prietaisų paketas SOD-323
Serija - Maitinimas - maks 200mW