BZT52C30-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52C30-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZT52C30-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 30V 500MW SOD123
Duomenų lapai: BZT52C30-13.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
BZT52C30-13 specifikacijos
Dalies numeris BZT52C30-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 30V 500MW SOD123 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4909 pcs Duomenų lapas BZT52C30-13.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 30V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±7% Tiekėjo prietaisų paketas SOD-123
Serija - Maitinimas - maks 500mW