BZT52C16T-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52C16T-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZT52C16T-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 16V 300MW SOD523
Duomenų lapai: BZT52C16T-7.pdf
  • Pranešimas
BZT52C16T-7 specifikacijos
Dalies numeris BZT52C16T-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 16V 300MW SOD523 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3230389 pcs Duomenų lapas BZT52C16T-7.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 16V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±6% Tiekėjo prietaisų paketas SOD-523
Serija - Maitinimas - maks 300mW