BZT52C15-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52C15-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZT52C15-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 15V 500MW SOD123
Duomenų lapai: BZT52C15-7.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
BZT52C15-7 specifikacijos
Dalies numeris BZT52C15-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 15V 500MW SOD123 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5024 pcs Duomenų lapas BZT52C15-7.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 15V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±6% Tiekėjo prietaisų paketas SOD-123
Serija - Maitinimas - maks 500mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SOD-123
Kiti vardai BZT52C15-7DITR Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Varža (max) (zzt) 30 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 15V 500mW ±6% Surface Mount SOD-123 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100nA @ 10.5V