BZT52C12T-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52C12T-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZT52C12T-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 12V 300MW SOD523
Duomenų lapai: BZT52C12T-7.pdf
  • Pranešimas
BZT52C12T-7 specifikacijos
Dalies numeris BZT52C12T-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 12V 300MW SOD523 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3179778 pcs Duomenų lapas BZT52C12T-7.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 12V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas SOD-523
Serija - Maitinimas - maks 300mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SC-79, SOD-523
Kiti vardai BZT52C12T-7-ND
BZT52C12T-7DITR
BZT52C12T7
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 25 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 12V 300mW ±5% Surface Mount SOD-523 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100nA @ 8V