BZT52B15LP-7B
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52B15LP-7B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZT52B15LP-7B
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 15V 250MW 2DFN
Duomenų lapai: BZT52B15LP-7B.pdf
  • Pranešimas
BZT52B15LP-7B specifikacijos
Dalies numeris BZT52B15LP-7B Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 15V 250MW 2DFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1610395 pcs Duomenų lapas BZT52B15LP-7B.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 15V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±2% Tiekėjo prietaisų paketas 2-DFN1006
Serija - Maitinimas - maks 250mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0402 (1006 Metric)
Kiti vardai BZT52B15LP-7BDITR Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Varža (max) (zzt) 15 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 15V 250mW ±2% Surface Mount 2-DFN1006
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 50nA @ 10.5V Bazinės dalies numeris BZT52B15