BC56-16PA-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BC56-16PA-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BC56-16PA-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TRANS NPN 80V 1A UDFN
Duomenų lapai: BC56-16PA-7.pdf
  • Pranešimas
BC56-16PA-7 specifikacijos
Dalies numeris BC56-16PA-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TRANS NPN 80V 1A UDFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 748592 pcs Duomenų lapas BC56-16PA-7.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 80V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 500mV @ 50mA, 500mA
Tranzistoriaus tipas NPN Tiekėjo prietaisų paketas U-DFN-2020-3
Serija Automotive, AEC-Q101 Maitinimas - maks 520mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 3-UDFN
Kiti vardai BC56-16PA-7-ND
BC56-16PA-7DITR
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dažnumas - perėjimas 125MHz Išsamus aprašymas Bipolar (BJT) Transistor NPN 80V 1A 125MHz 520mW Surface Mount U-DFN-2020-3
Nuolatinės srovės stiprumas (hFE) (Min) @ Ic, Vce 100 @ 150mA, 2V Dabartinis - "Collector Cutoff" (maks.) 100nA (ICBO)
Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 1A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BC560
BC560
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: TRANS PNP 45V 0.1A TO-92
Sandelyje: 5783 pcs
parsisiųsti: BC560.pdf
RFQ
BC560BTA
BC560BTA
Sandelyje: 4214 pcs
parsisiųsti: BC560BTA.pdf
RFQ
BC56-12GWA
BC56-12GWA
Gamintojai: Kingbright
apibūdinimas: DISPLAY 565NM GRN 3DIG 0.56" TH
parsisiųsti: BC56-12GWA.pdf
BC56-16PA,115
BC56-16PA,115
Gamintojai: Nexperia
apibūdinimas: TRANSISTOR NPN 80V 1A SOT1061