BAV70WQ-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BAV70WQ-7-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BAV70WQ-7-F
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ARRAY GP 75V 150MA SOT323
Duomenų lapai: BAV70WQ-7-F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BAV70WQ-7-F specifikacijos
Dalies numeris BAV70WQ-7-F Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ARRAY GP 75V 150MA SOT323 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1299457 pcs Duomenų lapas BAV70WQ-7-F.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.25V @ 150mA Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 75V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-323 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101 Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 4ns
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė SC-70, SOT-323
Kiti vardai BAV70WQ-7-FDICT Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Standard
Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 75V 300mA (DC) Surface Mount SC-70, SOT-323
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 50µA @ 75V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 300mA (DC)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BAV70_D87Z
BAV70_D87Z
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ARRAY GP 70V 200MA SOT23-3