BAV3004W-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BAV3004W-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BAV3004W-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE GEN PURP 300V 225MA SOD123
Duomenų lapai: BAV3004W-7.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
BAV3004W-7 specifikacijos
Dalies numeris BAV3004W-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE GEN PURP 300V 225MA SOD123 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4609 pcs Duomenų lapas BAV3004W-7.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.25V @ 200mA Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 300V
Tiekėjo prietaisų paketas SOD-123 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 50ns
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SOD-123
Kiti vardai BAV3004WDITR Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Diodo tipas Standard
Išsamus aprašymas Diode Standard 300V 225mA (DC) Surface Mount SOD-123 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100nA @ 240V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 225mA (DC) Talpa @ Vr, F 5pF @ 0V, 1MHz