BAT750-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BAT750-7-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BAT750-7-F
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 40V 750MA SOT23-3
Duomenų lapai: BAT750-7-F.pdf
  • Pranešimas
BAT750-7-F specifikacijos
Dalies numeris BAT750-7-F Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 40V 750MA SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1018049 pcs Duomenų lapas BAT750-7-F.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 490mV @ 750mA Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 40V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 10ns
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Kiti vardai BAT750-FDITR
BAT7507F
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Išsamus aprašymas Diode Schottky 40V 750mA Surface Mount SOT-23-3 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100µA @ 30V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 750mA Talpa @ Vr, F 175pF @ 0V, 1MHz
Bazinės dalies numeris BAT750
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BAT750TA
BAT750TA
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 40V 750MA SOT23-3
Sandelyje: 588360 pcs
parsisiųsti: BAT750TA.pdf
RFQ
BAT754A,215
BAT754A,215
Gamintojai: Nexperia
apibūdinimas: DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V SOT23
Sandelyje: 763821 pcs
parsisiųsti: BAT754A,215.pdf
RFQ
BAT74S,135
BAT74S,135
Gamintojai: Nexperia
apibūdinimas: DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V 6TSSOP
parsisiųsti: BAT74S,135.pdf
BAT74V,115
BAT74V,115
apibūdinimas: DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V SOT666
parsisiųsti: BAT74V,115.pdf
BAT750-TP
BAT750-TP
Gamintojai: Micro Commercial Components (MCC)
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 40V 750MA SOT23
parsisiųsti: BAT750-TP.pdf
BAT74,235
BAT74,235
apibūdinimas: DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V SOT143B
parsisiųsti: BAT74,235.pdf
BAT754L,115
BAT754L,115
parsisiųsti: BAT754L,115.pdf
BAT74S,115
BAT74S,115
parsisiųsti: BAT74S,115.pdf
BAT754C,215
BAT754C,215
Gamintojai: Nexperia USA Inc.
parsisiųsti: BAT754C,215.pdf
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOT23
parsisiųsti: BAT754,215.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus