BAT400D-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BAT400D-7-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BAT400D-7-F
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 40V 500MA SOT23-3
Duomenų lapai: BAT400D-7-F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BAT400D-7-F specifikacijos
Dalies numeris BAT400D-7-F Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 40V 500MA SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 353635 pcs Duomenų lapas BAT400D-7-F.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 550mV @ 500mA Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 40V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Kiti vardai BAT400D-FDIDKR
Veikimo temperatūra - jungtis -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Diodo tipas Schottky Išsamus aprašymas Diode Schottky 40V 500mA Surface Mount SOT-23-3
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 50µA @ 30V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 500mA
Talpa @ Vr, F 125pF @ 0V, 1MHz Bazinės dalies numeris BAT400D