BAS70-04Q-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BAS70-04Q-7-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BAS70-04Q-7-F
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOT23
Duomenų lapai: BAS70-04Q-7-F.pdf
  • Pranešimas
BAS70-04Q-7-F specifikacijos
Dalies numeris BAS70-04Q-7-F Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOT23 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2140461 pcs Duomenų lapas BAS70-04Q-7-F.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1V @ 15mA Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 70V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Kiti vardai BAS70-04Q-7-FDI
BAS70-04Q-7-FDI-ND
BAS70-04Q-7-FDITR
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Diodo tipas Schottky Diodų konfigūracija 1 Pair Series Connection
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Series Connection Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100nA @ 50V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 70mA (DC)