BAS40-04T-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BAS40-04T-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BAS40-04T-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT523
Duomenų lapai: BAS40-04T-7.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
BAS40-04T-7 specifikacijos
Dalies numeris BAS40-04T-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT523 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5170 pcs Duomenų lapas BAS40-04T-7.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1V @ 40mA Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 40V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-523 Greitis Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed