BAS40-04-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BAS40-04-13-F
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT23-3
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
BAS40-04-13-F specifikacijos
Dalies numeris BAS40-04-13-F Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5990 pcs Duomenų lapas
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1V @ 40mA Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 40V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 5ns
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Diodo tipas Schottky Diodų konfigūracija 1 Pair Series Connection
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Series Connection Schottky 40V 200mA (DC) Surface Mount TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 200nA @ 30V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 200mA (DC)