B380BE-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B380BE-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 80V 3A SMB
Duomenų lapai: B380BE-13.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
B380BE-13 specifikacijos
Dalies numeris B380BE-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 80V 3A SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 392918 pcs Duomenų lapas B380BE-13.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 790mV @ 3A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 80V
Tiekėjo prietaisų paketas SMB Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Išsamus aprašymas Diode Schottky 80V 3A Surface Mount SMB Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 150µA @ 80V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 3A Talpa @ Vr, F 105pF @ 4V, 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
B3805CN
B3805CN
Gamintojai: Laird Technologies - Antennas
apibūdinimas: RF ANT 380MHZ WHIP STR NMO BASE
Sandelyje: 2103 pcs
parsisiųsti:
RFQ
B380C800DM-E3/45
B380C800DM-E3/45
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: DIODE BRIDGE 0.9A 600V DIP
Sandelyje: 376310 pcs
parsisiųsti: B380C800DM-E3/45.pdf
RFQ
B3805C
B3805C