B340A-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
B340A-13-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B340A-13-F
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 40V 3A SMA
Duomenų lapai: B340A-13-F.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
B340A-13-F specifikacijos
Dalies numeris B340A-13-F Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 40V 3A SMA "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 460875 pcs Duomenų lapas B340A-13-F.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 500mV @ 3A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 40V
Tiekėjo prietaisų paketas SMA Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101 Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė DO-214AC, SMA Kiti vardai B340A-FDIDKR
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount
Diodo tipas Schottky Išsamus aprašymas Diode Schottky 40V 3A Surface Mount SMA
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 500µA @ 40V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 3A
Talpa @ Vr, F 200pF @ 4V, 1MHz Bazinės dalies numeris B340
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
B340A-M3/5AT
B340A-M3/5AT
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 40V 3A DO214AC
Sandelyje: 435411 pcs
parsisiųsti: B340A-M3/5AT.pdf
RFQ
B340A-13
B340A-13
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 40V 3A SMA
Sandelyje: 4010 pcs
parsisiųsti: B340A-13.pdf
RFQ
B340-13-F
B340-13-F
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 40V 3A SMC
parsisiųsti: B340-13-F.pdf
B340-13
B340-13
parsisiųsti: B340-13.pdf
B340A-E3/5AT
B340A-E3/5AT
parsisiųsti: B340A-E3/5AT.pdf
B3403N
B3403N
Gamintojai: Laird Technologies - Antennas
apibūdinimas: WHIP MC CC 340MHZ 340 5CH NGP