B280Q-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
B280Q-13-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B280Q-13-F
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 80V 2A SMB
Duomenų lapai: B280Q-13-F.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
B280Q-13-F specifikacijos
Dalies numeris B280Q-13-F Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 80V 2A SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 371664 pcs Duomenų lapas B280Q-13-F.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 790mV @ 2A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 80V
Tiekėjo prietaisų paketas SMB Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Išsamus aprašymas Diode Schottky 80V 2A Surface Mount SMB
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 7µA @ 80V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 2A
Talpa @ Vr, F 75pF @ 4V, 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
B280-13-F
B280-13-F
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 80V 2A SMB
Sandelyje: 404468 pcs
parsisiųsti: B280-13-F.pdf
RFQ
B280-13
B280-13
Sandelyje: 5835 pcs
parsisiųsti: B280-13.pdf
RFQ
B28AB-GA
B28AB-GA
Gamintojai: NKK Switches
apibūdinimas: SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 28V
parsisiųsti: B28AB-GA.pdf
B28AB
B28AB
Gamintojai: NKK Switches
parsisiųsti: B28AB.pdf
B280BE-13
B280BE-13
parsisiųsti: B280BE-13.pdf
B28A1P
B28A1P