B2100SAF-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
B2100SAF-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B2100SAF-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMAF
Duomenų lapai: B2100SAF-13.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
B2100SAF-13 specifikacijos
Dalies numeris B2100SAF-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMAF "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 681837 pcs Duomenų lapas B2100SAF-13.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 790mV @ 2A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas SMAF Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-221AC, SMA Flat Leads Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Išsamus aprašymas Diode Schottky 100V 2A Surface Mount SMAF Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 10µA @ 100V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 2A Talpa @ Vr, F 93pF @ 4V, 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
B2112
B2112
Gamintojai: Pulse Electronics Corporation
apibūdinimas: IC CHIP
Sandelyje: 5668 pcs
parsisiųsti:
RFQ
B2100Q-13-F
B2100Q-13-F
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMB
Sandelyje: 348829 pcs
parsisiųsti: B2100Q-13-F.pdf
RFQ
apibūdinimas: IC CHIP
parsisiųsti:
B2100AF-13
B2100AF-13
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMAFLAT
parsisiųsti: B2100AF-13.pdf
B2103T
B2103T
B2100BE-13
B2100BE-13
parsisiųsti: B2100BE-13.pdf
B2100-13-F
B2100-13-F
parsisiųsti: B2100-13-F.pdf
B2100A-13-F
B2100A-13-F
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 2.0A 100V