B1100LB-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
B1100LB-13-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B1100LB-13-F
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 100V 1A SMB
Duomenų lapai: B1100LB-13-F.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
B1100LB-13-F specifikacijos
Dalies numeris B1100LB-13-F Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 100V 1A SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 557756 pcs Duomenų lapas B1100LB-13-F.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 750mV @ 1A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas SMB Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB Kiti vardai B1100LB-FDITR
B1100LB13F
Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 175°C Montavimo tipas Surface Mount
Diodo tipas Schottky Išsamus aprašymas Diode Schottky 100V 1A Surface Mount SMB
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 500µA @ 100V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 1A
Talpa @ Vr, F 100pF @ 4V, 1MHz Bazinės dalies numeris B1100
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
B1100LB-13
B1100LB-13
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMB