AZ23C43-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AZ23C43-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AZ23C43-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER ARRAY 43V SOT23-3
Duomenų lapai: AZ23C43-7.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
AZ23C43-7 specifikacijos
Dalies numeris AZ23C43-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER ARRAY 43V SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4220 pcs Duomenų lapas AZ23C43-7.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 43V Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3 Serija -
Maitinimas - maks 300mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Varža (max) (zzt) 100 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode Array 1 Pair Common Anode 43V 300mW ±5% SOT-23-3 Konfigūracija 1 Pair Common Anode
Bazinės dalies numeris AZ23C43
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
AZ23C3V9-TP
AZ23C3V9-TP
Gamintojai: Micro Commercial Components (MCC)
apibūdinimas: DIODE ZENER ARRAY 3.9V SOT23
Sandelyje: 910199 pcs
parsisiųsti: AZ23C3V9-TP.pdf
RFQ
AZ23C43 RFG
AZ23C43 RFG
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE ZENER ARRAY 43V SOT23