AZ23C33-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AZ23C33-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AZ23C33-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER ARRAY 33V SOT23-3
Duomenų lapai: AZ23C33-7.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
AZ23C33-7 specifikacijos
Dalies numeris AZ23C33-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER ARRAY 33V SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4453 pcs Duomenų lapas AZ23C33-7.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 33V Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3 Serija -
Maitinimas - maks 300mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Varža (max) (zzt) 80 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode Array 1 Pair Common Anode 33V 300mW ±5% SOT-23-3 Konfigūracija 1 Pair Common Anode
Bazinės dalies numeris AZ23C33
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
AZ23C33-7-F
AZ23C33-7-F
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: DIODE ZENER ARRAY 33V SOT23-3