AZ23C16-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AZ23C16-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AZ23C16-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER ARRAY 16V SOT23-3
Duomenų lapai: AZ23C16-7.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
AZ23C16-7 specifikacijos
Dalies numeris AZ23C16-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER ARRAY 16V SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4549 pcs Duomenų lapas AZ23C16-7.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 16V Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3 Serija -
Maitinimas - maks 300mW Pakuotė Cut Tape (CT)