AS78L12MTR-G1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AS78L12MTR-G1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AS78L12MTR-G1
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 12V 100MA 8SOIC
Duomenų lapai: AS78L12MTR-G1.pdf
  • Pranešimas
AS78L12MTR-G1 specifikacijos
Dalies numeris AS78L12MTR-G1 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas IC REG LINEAR 12V 100MA 8SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4742 pcs Duomenų lapas AS78L12MTR-G1.pdf
Įtampa (maks.) 1.8V @ 100mA (Typ) Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 12V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Short Circuit Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PSRR 42dB (120Hz) Išvesties tipas Fixed
Išvesties konfigūracija Positive Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC 1 Output 100mA 8-SOIC Dabartinis - silpnas (Iq) 6mA
Dabartinis - rezultatas 100mA Valdymo funkcijos -