AP7380-44WR-7
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AP7380-44WR-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 4.4V 150MA SOT25
Duomenų lapai: AP7380-44WR-7.pdf
  • Pranešimas
AP7380-44WR-7 specifikacijos
Dalies numeris AP7380-44WR-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas IC REG LINEAR 4.4V 150MA SOT25 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 529277 pcs Duomenų lapas AP7380-44WR-7.pdf
Įtampa (maks.) 1.5V @ 150mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 4.4V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 24V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-25 Serija -
Apsaugos savybės Current Limit, Thermal Shutdown Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753 PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ) Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.4V 150mA SOT-25
Dabartinis - tiekimas (maks.) 3µA Dabartinis - silpnas (Iq) 3µA
Dabartinis - rezultatas 150mA Valdymo funkcijos -