AP7343D-27FS4-7B
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP7343D-27FS4-7B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AP7343D-27FS4-7B
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.7V 300MA 4DFN
Duomenų lapai: AP7343D-27FS4-7B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
AP7343D-27FS4-7B specifikacijos
Dalies numeris AP7343D-27FS4-7B Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.7V 300MA 4DFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 389655 pcs Duomenų lapas AP7343D-27FS4-7B.pdf
Įtampa (maks.) 0.3V @ 300mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.7V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.25V
Tiekėjo prietaisų paketas X2-DFN1010-4 Serija -
Apsaugos savybės Over Current Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 4-XDFN Exposed Pad PSRR 75dB (1kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai AP7343D-27FS4-7BDICT Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.7V 300mA X2-DFN1010-4
Dabartinis - silpnas (Iq) 60µA Dabartinis - rezultatas 300mA