AP7343-185FS4-7B
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP7343-185FS4-7B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AP7343-185FS4-7B
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1.85V 300MA 4DFN
Duomenų lapai: AP7343-185FS4-7B.pdf
  • Pranešimas
AP7343-185FS4-7B specifikacijos
Dalies numeris AP7343-185FS4-7B Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas IC REG LINEAR 1.85V 300MA 4DFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 475726 pcs Duomenų lapas AP7343-185FS4-7B.pdf
Įtampa (maks.) 0.39V @ 300mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.85V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.25V
Tiekėjo prietaisų paketas X2-DFN1010-4 Serija -
Apsaugos savybės Over Current Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-XDFN Exposed Pad PSRR 75dB (1kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.85V 300mA X2-DFN1010-4 Dabartinis - silpnas (Iq) 60µA
Dabartinis - rezultatas 300mA Valdymo funkcijos Enable