AP7341-285FS4-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP7341-285FS4-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AP7341-285FS4-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.85V 300MA 4DFN
Duomenų lapai: AP7341-285FS4-7.pdf
  • Pranešimas
AP7341-285FS4-7 specifikacijos
Dalies numeris AP7341-285FS4-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.85V 300MA 4DFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 537162 pcs Duomenų lapas AP7341-285FS4-7.pdf
Įtampa (maks.) 0.27V @ 150mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.85V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.25V
Tiekėjo prietaisų paketas X2-DFN1010-4 Serija -
Apsaugos savybės Over Current Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-XDFN Exposed Pad PSRR 75dB (1kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 300mA X2-DFN1010-4 Dabartinis - silpnas (Iq) 50µA
Dabartinis - rezultatas 300mA Valdymo funkcijos Enable