AP7331-33WG-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AP7331-33WG-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT25
Duomenų lapai: AP7331-33WG-7.pdf
  • Pranešimas
AP7331-33WG-7 specifikacijos
Dalies numeris AP7331-33WG-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT25 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 608523 pcs Duomenų lapas AP7331-33WG-7.pdf
Įtampa (maks.) 0.55V @ 300mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 6V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-25 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753 PSRR 65dB (100Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai AP7331-33WG-7DITR
AP733133WG7
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 300mA SOT-25
Dabartinis - tiekimas (maks.) 85µA Dabartinis - silpnas (Iq) 75µA
Dabartinis - rezultatas 300mA Valdymo funkcijos Enable