AP7315-285SA-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP7315-285SA-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AP7315-285SA-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.85V 150MA SOT23
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
AP7315-285SA-7 specifikacijos
Dalies numeris AP7315-285SA-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.85V 150MA SOT23 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 451916 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 0.29V @ 150mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.85V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.25V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23 Serija -
Apsaugos savybės Over Current Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 PSRR 75dB (1kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 150mA SOT-23 Dabartinis - tiekimas (maks.) 100µA
Dabartinis - silpnas (Iq) 60µA Dabartinis - rezultatas 150mA