AP7315-135FS4-7B
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AP7315-135FS4-7B
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1.35V 150MA 4DFN
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
AP7315-135FS4-7B specifikacijos
Dalies numeris AP7315-135FS4-7B Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas IC REG LINEAR 1.35V 150MA 4DFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 516223 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 0.64V @ 150mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.35V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.25V
Tiekėjo prietaisų paketas X2-DFN1010-4 Serija -
Apsaugos savybės Over Current Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-XDFN Exposed Pad PSRR 75dB (1kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.35V 150mA X2-DFN1010-4 Dabartinis - tiekimas (maks.) 100µA
Dabartinis - silpnas (Iq) 60µA Dabartinis - rezultatas 150mA