AP3015KTR-G1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP3015KTR-G1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AP3015KTR-G1
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas IC REG BOOST ADJ 0.3A SOT25
Duomenų lapai: AP3015KTR-G1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
AP3015KTR-G1 specifikacijos
Dalies numeris AP3015KTR-G1 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas IC REG BOOST ADJ 0.3A SOT25 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 198508 pcs Duomenų lapas AP3015KTR-G1.pdf
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.23V Įtampa - išėjimas (maks.) 34V
Įtampa - įėjimas (min.) 1.2V Įtampa - įėjimas (maks.) 12V
Topologija Boost Sinchroninis lygintuvas No
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-5 Serija -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753
Išvesties tipas Adjustable Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai AP3015KTR-G1DICT Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Funkcija Step-Up
Dažnis - perjungimas 150kHz Išsamus aprašymas Boost Switching Regulator IC Positive Adjustable 1.23V 1 Output 300mA (Switch) SC-74A, SOT-753
Dabartinis - rezultatas 300mA (Switch)