AP2008SG-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP2008SG-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AP2008SG-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas IC REG CTRLR BUCK 8SOIC
Duomenų lapai: AP2008SG-13.pdf
  • Pranešimas
AP2008SG-13 specifikacijos
Dalies numeris AP2008SG-13 Gamintojas Diodes Incorporated
Galimas kiekis 90103 pcs Duomenų lapas AP2008SG-13.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 3.6 V ~ 20 V Topologija Buck
Sinchroninis lygintuvas No Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOP
Serija - Nuoseklios sąsajos -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Išvesties tipas Transistor Driver Išvesties etapai 1
Išvesties konfigūracija Positive Kiti vardai AP2008SG13
Darbinė temperatūra -20°C ~ 85°C (TA) Išėjimų skaičius 1
Funkcija Step-Down Dažnis - perjungimas 10kHz ~ 300kHz