AP130-35SAG-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP130-35SAG-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AP130-35SAG-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 3.5V 300MA SOT23-3
Duomenų lapai: AP130-35SAG-7.pdf
  • Pranešimas
AP130-35SAG-7 specifikacijos
Dalies numeris AP130-35SAG-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas IC REG LINEAR 3.5V 300MA SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 202388 pcs Duomenų lapas AP130-35SAG-7.pdf
Įtampa (maks.) 0.5V @ 300mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 PSRR 58dB (100Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.5V 300mA SOT-23-3 Dabartinis - silpnas (Iq) 100µA
Dabartinis - rezultatas 300mA Valdymo funkcijos -