AP130-15RL-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP130-15RL-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AP130-15RL-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1.5V 300MA SC59
Duomenų lapai: AP130-15RL-7.pdf
  • Pranešimas
AP130-15RL-7 specifikacijos
Dalies numeris AP130-15RL-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas IC REG LINEAR 1.5V 300MA SC59 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4804 pcs Duomenų lapas AP130-15RL-7.pdf
Įtampa (maks.) 0.5V @ 300mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas SC-59 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 PSRR 58dB (100Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai AP130-15RL-7DI Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 300mA SC-59 Dabartinis - silpnas (Iq) 100µA
Dabartinis - rezultatas 300mA Valdymo funkcijos -